Ana Okulu için WordPress Temaları

Eğitim teması arayanlar için hazırladığımız bu makalede, şu anda 2017’de mevcut olan en iyi WordPress okul öncesi eğitimi ve günlük bakım temalarına bakıyoruz.

Günlük bakım, anaokulu veya kreş için bu WordPress temalarından herhangi biriyle giriş yapmak hatalı olur. Parlak, eğlenceli ve eğlenceli tasarım arıyorsanız, bu listede sizin için mutlaka bir şey var; Eğer daha profesyonel, lüks bir estetik tercih ederseniz, burada istekleriniz de karşılayacak birkaç tema var.

Temel bir bakım evi web sitesi için, olmazsa olmaz özellik, herhangi bir cihazda iyi görünecek harika bir tasarım olsa gerek. Bu temaların hepsi, iş hayatı yoğun ve meşgul ebeveynler için optimize edilmiştir. Birçoğu iletişim formlarını ve Google haritalarıyla entegrasyonu içerir. Bazıları ödemeleri almak ve ürünleri satmak için WooCommerce entegrasyonu gibi ek özellikler içerir. Aklınızda tutmak isteyebileceğiniz diğer özellikler programlar / zaman çizelgeleri (Etkinlik Takvimi ile entegrasyon) ve fiyat tablolarıyla birlikte kısa kodlardır.

Hepsi deneyimli bir tasarımcı tarafından elle seçildi. (Ben!) Tasarımın ve özelliklerin ortalamanın üstünde olduğunu düşünmüyorsanız, listeye eklemem.

Ayrıca, hala web barındırma (insanların sitenizi olmadan süper olması zor olacak) gerekiyorsa, bu konuda size yardımcı olabiliriz. WordPress için mükemmel, barındırmada en iyi fırsatlardan biri. Dilerseniz istediğiniz temayı sizin için kurulumunu da yapabiliriz.

Şimdi liste için. Başlıyoruz…

TODDLERS

bebekler-icin-wordpress-temasi-sqrtmedya

Zekice renkli, kullanıcı dostu ve eğlenceli Toddlers teması okul öncesi, anaokulu ve oyun grupları için veya çevrimiçi oyuncak ve giyim mağazaları için mükemmel bir seçimdir. Sevimli, renkli illüstrasyon % 100 orijinaldir (elle çizilir) ve Toddlers, en yeni yüksek çözünürlüklü cihazlarda net, tutarlı grafikler sağlamak için hazırlanmıştır.

Sağlam çevrimiçi bir vitrin oluşturmak için WooCommerce’e tam destek dahildir ve tema akıllı telefonlara ve tabletlere uyacak şekilde tamamen duyarlıdır. Kapsamlı bir yönetici paneli, marka bilinci oluşturma ve özelleştirme seçenekleri sunar ve SEO optimizasyonu, Google’da ve diğer arama motorlarında en üst noktada yer almanıza yardımcı olacaktır.

Etkinlik Takvimi entegre ve yerleşik bir personel sayfası ekibinizi ziyaretçilere ve potansiyel müşterilere tanıtmanızı sağlayacaktır.

Kids Garden

kids-garde-wordpress-theme

Pek çok büyük çocuk yuvası ve gündüz bakım temaları piyasaya çıktı, bazı temaları en iyiler olarak hazırlarken listeyi daraltmak biraz zor oldu, ancak son KidsGARTEN açıkçası oldukça çarpıcıydı. Renkli ve eğlenceli, yine de profesyonel bir estetik vururken her unsur backend yönetim paneli aracılığıyla özelleştirilebilir.

Etkinlik Takvimi Pro için zaman çizelgesi eklentisi ve desteği de dahil olmak üzere birçok kullanışlı özellik de sağlanmaktadır. Web sitesi yöneticileri, muhtemel müşterilere öğretmenleri ve ekip üyelerini tanıtmak için profiller oluşturabilir.

Katmanlı Sürgü ve Devir Kaydırıcısı gibi ekstralar paketlenmiş ve tema, özel bir form oluşturucu ve 100’den fazla özel kısa kod gibi birkaç yararlı araç içeriyor. Gelişmiş SEO yetenekleri dahili olarak bulunur ve çocuklar mobil cihazları görüntülemek için hazır arayüz ve cihazlara tamamen duyarlıdır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Quickview

Close

Categories