Akıllı Tahta, Projeksiyon veya Led Ekran size ne lazım?
Çağımız teknolojisi artık çok farklı noktalarda ancak bitmek tükenmek bilmeyen bir gayretle sürekli gelişim gösteriyor. Daha dün hayal olan bir çok ürün şu an hayatımızın merkez noktasında adeta. Akıllı tahtalarda bu ürünlerden bir tanesi. Projeksiyon veya beyaz tahta ekipmanlarından oluşan bu ürün sunum ve eğitim gibi konularda bizlerin en büyük yardımcısı olma yolunda ilerliyor. Tahtaya yansıtılan görüntüyü dokunmaktik olarak dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Yazıdan, resme, serbest çizimlerden sunumlara kadar bir çok noktada kolaylık sağlıyor. Bu sebeple Smart, Promethan, Vestel ve daha bir çok firmaya bayilik yapan SNS TEKNOLOJİ ürün gamını genişleterek siz değerli müşterilerini bu alanda hizmet veriyor. Ayrıca Sns Teknoloji olarak projeksiyon tamiri bakım ve teknik servis noktasında da destek vererek müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Click Share cihazlarımıza da göz atarak ortak paylaşımla pc, projeksiyon, müzik araçları gibi bir çok kategorideki ürünü ortak paylaşım ağına dahil ederek tek bir tuşla dosya paylaşımını kolaylaştırıyoruz.

Dış mekanlarda boy göstermeniz adına Outdoor, dışmekan monitörleri ve Led Ekranlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Bunu yaparkende kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz.
TV stüdyo çözümleri, videowall çözümleri, kontrol odası çözümleri gibi bir çok kategoride Türkiye’nin lider firma olmak için çalışıyoruz.

Transatlantik Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Navigation

My Cart

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Quickview

Close

Categories